(12.01.2010) Ludyńskie ranczo

Home Forums Forum (12.01.2010) Ludyńskie ranczo

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  admin 8 years, 6 months ago.

  • Author
    Posts
  • #230

    admin
    Keymaster

    12.01.2010 ???
    Witajcie Kochani.Chciałbym się też wypowiedzieć na temat pięknej miejscowości Ludynia.Często jeżdze po cegłę do Silikatów Ludynia i jest tam chyba dwóch niemieckich bauerów z krowami.Jeden to ma chyba ze 30 i goni to stado po drogach publicznych a za nimi jakiś parobek ujebany w gnoju z guma i rowerem goni to stado h.j wie gdzie.Jadę 100 200 300 500 metrów a ten nie ma zamiaru to zgonić z drogi tylko śmieje sie jak końska piz..a do bata smrud taki że pijany nie wytrzyma a ujebane te krowy że kto to mleko pije? Pies by się ni chwycił.Pewnie jest w unii.Dopłacają mu do smrodu i gnoju.Latem jak będzie gonił to zdzwonie na 997 i się skończy wypas bydła.Ten drugi taki sam tylko tamten ma jeszcze psa.Jak się wjeżdza do Ludyni to tylko gówna, gówna i gówna.A jeszcze są tam pijaczki.Jak kupuję paierosy to nosy czerwone jak psi kutas i sępią o kasę.Jedni i ci sami.Jednym słowem LUDYŃSKIE RANCZO.

     

    24.01.2010 lud…
    widać pisał to ktoś niezwykle inteligentny kto myśli że ”smród” pisze się przez ”u”

     

    06.02.2010 mietek
    to jest prawda w ludyni to same czerwone nosy

     

    06.02.2010 lud
    krowie kupy

     

    13.03.2010 Ludyniak
    Znam takie autentyczne wydarzenie,które zaobserwowałem w sklepie w pobliskim Małogoszczu (mieście). Pewna pani zdenerwowana środowym tłumem,bo to dzień targowy w Małogoszczu,zaczyna kręcić się w dość długiej kolejce sklepowej,aż wreszcie wykrzykuje głośno ,że (cytuję) najedzie się tutaj samych wieśniaków, którzy śmierdzą i nie można już uczciwie zrobić zakupów!. Znam dobrze tą panią od dziecka,wiem ,że wychowała się w dużym gospodarstwie rolnym,niejednokrotnie doiła krowy,woziła mleko do zlewni wózeczkiem,czyściła oborę i myła krowie wymiona-obecnie mieszka W WIELKIM MIEŚCIE,wybiera marchewkę na targu,kupiła sobie pieska i zapomniała o RODZINNYCH PROGACH,ale i tak ma CEPY w dowodzie!

    Szanowny, zbulwersowany kierowco, przypominasz mi do złudzenia tą panią .A to ,ze jeździsz jakimś marnym samochodem sprowadzonym z zachodu ,który ktoś oddał tam na złom i nosisz ciuchy z lumpeksu bądź jesteś nowobogadzkim przedsiębiorcą W skórze i furze to

    ZAPAMIĘTAJ- KULTURA OSOBISTA TO RZECZ,KTÓRĄ WYNOSI SIĘ Z DOMU RODZINNEGO!!!!

    A NAJWIDOCZNIEJ W TWOIM TEGO ZABRAKŁO.
    16.03.2010 M
    🙂

     

    21.03.2010 LUDYNIAK
    Oj chlopie widze ze z inteligencja u Ciebie krucho ale co tu sie spodziewac po ceglanym transportowcu w tlustym sweterku, ktory ilekroc jedzie to sie zawsze o droge do silikatow pyta, jakby w Afryce byl- zapewniam Cie,ze ja tez duzo jezdze i widzialem gorsze sytuacje na wielu wsiach, ale nie wybrzydzam bo wiem czego sie spodziewac przy takim stanie drog, ludzie musza jakos zyc, nie wszyscy beda po cegle jezdzic…- takze ni wybrzydzaj tylko pojedz sobie np. przez Ciesle-Gruszczyn i juz bedziesz w Silikatach- pozdrawiam!!!

     

    24.10.2010 v
    A Ty to taki inteligentny jesteś i światowy a mieszkasz w takiej dziurze.Wybory sie zbliżaja to może byś zastartował na wójta.Jak wygrasz to w Ludyni krowy będą miały pierszeństwo niż samochody.Jak byś miał trochę oleju i czytał uważnie posty to nie pisz że o stado krów ma ktoś zmienić drogę by dojechać do celu.Jak tak ”dużo”jeżdzisz to napisz gdzie widziłeś 20 sztuk bydła luzem po drogach publicznych.Jeszcze może nikomu nie uszkodziły auta.Gdyby urwały tobie lusterko albo uszkodziły karoserie to pewnie odjechałbyś bo co krowa winna.Jak była mowa o starym zdezelowanym samochodzie i o tłustym sweterku to jeżdze volvo z 2008 roku i mamy takich w firmie 10 sztuk.Jak Was stać choć na jeden kupcie sobie i będziecie jeżdzić po cegłę tylko znaki powstawiajcie jak tam dojechac bo kierowcy krecą głowa na słowa silikaty Ludynia.

     

    06.11.2010 Gość
    Inteligencji, drogi Panie, nie mierzy się ilością samochodów…

     

    06.11.2010 v
    U Was mierzy się ilością krów na drodze.Kto ma więcej ten mądrzejszy.Śmieszny jesteś bo nie wiesz na co odpowiadasz.W tym forum mowa jest o ”inteligentnych” bauerach goniących stada bez kontroli nad nimi.Bauer stoi pod sklepem a krowy same na łąke po całej drodze.To jest inteligencja i kultura w Waszej wsi.Daleko Wam do cywilizacji a do uni europejskiej jeszcze dalej.Według ciebie inteligenci pasą krowy a inni pracują.
    09.11.2010 Ludyniak
    Co Ty stary wypisujesz, widocznie strasznie sfrustrowany jesteś tym Twoim kierowaniem „VOLVO z 2008 roku, hehe!” Ja tylko zwróciłem Ci uwagę żebyś trochę zrozumiał ludzi mieszkających w tej "dziurze’, NIE ONI BUDOWALI TE DROGI I NIE ONI ZROBILI DURNY PODZIAŁ NA DROGI GMINNE, POWIATOWE ITD. przez to nikt nie jest kompetentny do ich zagospodarowania a ludzie muszą jakoś żyć, jedni z krów a drudzy z transportu cegły. Co do Twoich uwag pod moim adresem to przemilcze je, bo musiałbym użyć słów obraźliwych dla Ciebie. Mam nadzieje że chociaż w części pojmiesz ten i inne teksty na tym forum i przestaniesz obrażać Ludyniaków a jak nie to po prostu zrób jak Ci radziłem ostatnio, zmień trasę dojazdu do Silikatów ale zapewniam Cię że niewiele to zmieni- Pozdrawiam!!!

     

    12.11.2010 v
    Widzisz ja o Rzymie a Ty o Krymie.Takim obrońcą wsi jesteś że aż wyskoczyłeś z podziałem dróg.Co ma piernik do wiatraka.Czy to droga powiatowa czy gminna użytkowanie jej musi byc takie samo.Mnie nie intresuje stan jej nawierzchni ale uzytkownicy a w tym przypadku chyba dwóch bauerów majacych stada krów i pędzących je luzem bez najmniejszego zainteresowania by to stado spędzić z drogi gdy jedzie samochód.Chyba mało jeżdzisz po Polsce nie mówiąc już o innych państwach.Ja się nie spotkałem nigdy z taką sytuacją na innych drogach.Co do LUDYNIAKÓW to ja ich nie obrażam tylko stwierdzam fakt widoczny na codzień.A co do cegły silikatowej i przewozu jej to Ty możesz decydować o trasie jak sam będziesz po nia jechał a nie udzielać komuś smiesznych porad.Jeżeli odpowiadasz na coś to najpierw to przeczytaj a nie piszesz o podziale dróg a mowa jest o użykownikach.No coż przypadki się zdarzają.

     

    12.11.2010 Ludyniak
    Widzę że dalej bredzisz o tym samym, mówiąc jak ty to ująłeś Krymie a ja Rzymie nie zrozumiałeś tego co napisałem, tylko chwalisz się jaki to z Ciebie światowiec i jak to można zrozumieć z Twoich tekstów nikt nigdzie nie był i nic nie widział tylko Ty wszystko zobaczyłeś. Pisząc o podziale dróg chciałem Ci przedstawić przyczynę takiego bałaganu jaki jest na drogach (jako kierowca powinieneś tego nie raz doświadczyć) wiele razy sie zgłasza o poszerzenie drogi bo Tiry, niebezpiecznie i w ogóle…… a słyszy się tylko nie nasza droga!!!!… trzeba wyżej gadać……(takie Polskie piekiełko, nikt za nic nie odpowiada), a przecież trzeba do sklepu chodzić, bydło na łąkę zaprowadzić etc. Ale co to Ciebie obchodzi Światowca z Volvo z 2008 roku, który zasuwa 80km/h przez wieś gdzie dzieci po drogach i w ogóle, o tych waszych prędkościach światowcu jakoś cicho, nie piszesz nic, bo pewnie, dziura taka to po co zwalniać i to jeszcze taaaakim Volvo!!!!, paliwa szkoda na rozbujanie, co???. Co do Twoich uwag, żebym trochę pojeździł po Polsce,to zapewniam Cie że dużo jeżdżę i to bocznymi drogami i jest jeszcze gorzej niż u Nas (też Widzisz nie piszę że mi się te krowy u nas podobają na drodze, ale wiem że ludzie nie maja innego wyjścia), także jak na światowca przystało powinieneś to zauważyć, może za 20 lat to się zmieni, na razie życzę powodzenia w pracy i nogę z gazu zdjąć jak się przez wieś jedzie- pozdrawiam!!!

     

    14.11.2010 v
    Jeżeli takim technicznym językiem mówisz to chciałbym Ci powiedzieć że drogi maja swoje wymiary i nikt tego nie zmieni.No chyba ze Ty.Chyba sie naczytałeś o tym poszerzaniu dróg.Drogi nikt nie poszerzy bo to nie autostrada najwyżej co można zrobić to chodniki i to tylko po jednej stonie no chyba że im użyczysz pare metrów swojego podwórka.Widze że jeżdzisz jak Ty to napisałeś bocznymi drogami.Przepisy ruchu drogowego obowiazuja każdego czy chcesz czy nie.Po drogach publicznych krowy są prowadzane a nie na swobodnym wybiegu.Nie sprowadzaj wszystkich tirów do wspolnego mianownika odnośnie prędkości.Niech Wam gmina wstawi radar tak jak w wielu miejscowościach albo zakaz wjazdu powyżej 3.5 tony.Czy Ty zawsze jeżdzisz z dozwolona predkością.No chyba że nie możesz sie ”rozbujać”.”Duuuuużo jeżdzisz a maaaaaało widzisz.W innych gminach już dawno by rozwiązali Wasz problem dróg i szybkich tirów.Trzeba działać a nie siedzieć pod sklepem i pić mamrota jak większość u WAS.

     

    18.11.2010 ludyniak
    widzę że nieugięty jesteś w krytykowaniu miejscowości prze które przejeżdżasz, zobaczysz jakiś ludzi pod sklepem jak Ty to ująłeś z mamrotem i mówisz że w Ludyni to same pijaki. Uwierz że większość jednak pracuje i ich nie widać pod sklepem, także nie generalizuj. Piszesz o fotoradarze, wnioskowaliśmy o lustro na pewnym zakręcie, komisja przyjechała i stwierdziła ze niepotrzebne, jakby tak o fotorad zawnioskować to pewnie by pół gminy przyjechało, nigdy chyba nie załatwiałeś czegoś takiego w urzędzie i łatwo Ci się pisze. Ograniczenia 3,5 T też nie wstawią, bo juz jest dużo w okolicy i po tą cegłę musiałbyś chyba fruwać…..Poszerzyć drogę by się dało, jest dużo miejsca na tak zwane pobocze, ale dziur nie ma kto załatać a co dopiero poszerzać jezdnie…..- A tak w ogóle to napisz gdzie Ty mieszkasz, bo z tego co piszesz to pewnie jest jaka Idealna miejscowość bez wad, chętnie się tam wybiorę i to zweryfikuje- pozdro!!!

     

    24.11.2010 v
    Co do tych Waszych ”reklamówek” czyli mamrotów to nigdzie nie ma ich więcej niż w Ludyni.Pojedż i zobacz to zmienisz zdanie.Wszyscy to bezrobotni albo zwolnieni z pracy za alkohol.Idz i ich zapytaj albo sam wiesz bo ich znasz.Ci co pracuja nie siedzą cały dzień pod sklepem.O szerokości drogi już pisałem że są wymiary a Ty że jest jeszcze miejsce na tzw. pobocze.Na poboczu to można zrobić chodnik a nie poszerzać drogę.Żeby coś poszerzać to trzeba robić od podstaw a nie położyc 10 cm asfaltu na ziemę.Chyba że sami sobie poszerzycie.Pomysł Twój do kosza.A co do lusterek to ustawia sie je tam gdzie zakręt ma ok.90 stopni a u Was gdzie jest.Urzędowych spraw więcej załatwiam niż Ty.Dużo Masz pomysłow ale niewykonalnych i za mało wiedzy co do infrastruktury drogowej.Tam gdzie ja mieszkam jest i radar i chodniki i nie ma dziur.Wszystko da się zrobić jak się chce a nie mówić że są dziury wąskie drogi.Słabo u Was z zarządzniem przez radnego, sołtysa i skutki są.Po wyborach będzie lepiej.

The forum ‘Forum’ is closed to new topics and replies.