Księga Gości z wersji 1.0

Home Forums Forum Księga Gości z wersji 1.0

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  zqgjuxrtitx 8 years, 5 months ago.

  • Author
    Posts
  • #201

    admin
    Keymaster

    Marjan napisał(a) dnia 14.09.2004 o godz. 13:18:
    Zapraszam do wpisywania sie do ksiegi gosci.
    Mozecie umieścic tu swoje opinie i propozycje na temat strony.

    dzikajagoda napisał(a) dnia 22.10.2004 o godz. 00:18:
    Och!!! Co za śliczna strona… Nie mogę wyjść z podziwu nad zamysłem twórcy..
    Jednak brakuje tu czegoś… Może opisu fauny i flory?? Np. podstronki poświęconej robakom niezwykłym (lac.robacus innormalus) tudzież wspaniałym jagodom dzikim 🙂

    Marjan Worm napisał(a) dnia 31.12.2004 o godz. 17:17:
    tak tak juz zbieram materialy, mam kilka zdjec robaków i do tego dodam swoja biografie ..

    marcin cineo krasocin napisał(a) dnia 14.02.2005 o godz. 12:16:
    stronka fajna i ważna zarazem, szczególnie dla Ludyni. Interesuje mnie jaki jest faktyczny etap realizacji zamierzeń pana Stanisława Gieżyńskiego.Czy zamysł muzeum arian jest realizowany? Znalazłem jakiś link o Ludyni http://www.wrozka.com.pl/10_00/8.htm

    ewcia17 napisał(a) dnia 28.11.2004 o godz. 13:53:
    hello! widze ze kontusz stronki sie znacznie poprawil od mojego ostatniego wejscia tutaj, ale i tak dodalabym kilka malych szczegolow, mam opanowana do perfekcji projekcje stronek www wiec jak cos to zapraszam:angela1987@interia.pl

    anonim napisał(a) dnia 02.01.2005 o godz. 12:04:
    to dlaczego nie podasz linka do jednej z tych perfekcyjnych stronek przygotowanych przez Ciebie, moja droga ?

    Słoma napisał(a) dnia 30.01.2005 o godz. 03:26:
    Pozdrawiam z Wrocławia. Marjanie Wormie- przepiękna ksywka, mam nadzieję że biografia będzie równie barwna.Jeden z robali na zdjęciu (ten na pniu) to ważka Sympetrum sanquineum – szablak krwisty. Pozdrawiam caly Team lubawskich wyjadaczy.

    Marjan napisał(a) dnia 07.02.2005 o godz. 12:42:
    xywka MarjanWorm powiedzialbym ze raczej tandetna, co innego samo Marjan
    ale tak juz padlo i niech zostanie chcialem miec ksywe z imieniem i nazwiskiem

    Słoma napisał(a) dnia 30.01.2005 o godz. 03:35:
    Dodam jeno, iż oniegdaj spałem w owej ariance. Tam straszy więc polecam Teamowi z Lubawki rozpoczęcie badań paranormalnych i założenie Archiwum-L.

    Marjan napisał(a) dnia 07.02.2005 o godz. 13:30:
    Słoma Ty za duzo wiesz !!
    to scisle tajny projekt prowadzony przez specjalny oddzial FBI (fikcyjne badania irracjonalne)
    A wiesz co sie dzieje z ludzmi ktorzy za duzo wiedza :>
    )

    Elle napisał(a) dnia 25.02.2005 o godz. 11:35:
    Panie Marjanie bardzo uczynny z Pana człowiek:) Dziękuję za udzielenie informacji i podesłania cennych wiadomości.
    Pozdrawiam

    Radziecki napisał(a) dnia 02.03.2005 o godz. 15:49:
    Stronka bardzo ciekawa lecz brakuje wg. mnie zdjęć samej wsi. Można by sfotografować kapliczkę w centrum wsi i cmentarz wojskowy. Także rzeźby miejscowego artysty mogły by być bardzo interesujące.

    Marjan napisał(a) dnia 14.03.2005 o godz. 09:13:
    Zdjecie cmentarza jest jedno
    Kapliczki, racja, nie ma ale ma byc, czekam na lepsza pogode na zdjecia (pewnie jak sie zazieleni).

    Dziekje za uwagi

    cineo napisał(a) dnia 11.08.2005 o godz. 01:04:
    odświeżę pytanie z lutego br.:
    Interesuje mnie jaki jest faktyczny etap realizacji zamierzeń pana Stanisława Gieżyńskiego.Czy zamysł muzeum arian jest realizowany?

    Marjannn napisał(a) dnia 21.10.2005 o godz. 16:58:
    Narazie nic nowego w tej sprawie. Pomimo duzych checi, Panu Giezynskiemu brakuje czasu aby przygotowac to wszystko.

    adamk napisał(a) dnia 14.08.2005 o godz. 20:48:
    Poszukuję informacji, wiadomości o rodzinie Koźminski i Brzytwa.
    Pochodzących ze wsi Włochy koło Pińczowa.
    Potomków Michała i Franciszki Koźmińskich.
    Potomków Antoniego i Anny Brzytwa.
    Pochodzenie w/w Nazwisk.
    Mój email: adamkozminski@poczta.fm

    marjannn napisał(a) dnia 21.09.2005 o godz. 10:59:
    Niestety nie mam za wiele wspolnego z rejonem Pinczowa, takze chyba nie bede w stanie pomoc, ale mzoe ktos lepiej zorientowany akurat przypadkiem trafi na ta strone.
    Zycze powodzenia

    Rybciak napisał(a) dnia 15.08.2005 o godz. 05:17:
    Witam, z wielka uwaga przeczytalem prawie wszystko (co raczej mi sie nie zdaza) i powiem tylko tyle: TAK TRZYMAC!
    A propos Dworku – co sie tam obecnie miesci?

    marjannn napisał(a) dnia 21.09.2005 o godz. 10:57:
    Oj dziekuje dziekuje
    Tekst historii nie ja jednak napisalem tylko dostalem gotowe materialy od kolegi (przekaze slowa uznania

    Co do dworku, to przebywa tam od czasu do czasu jego wlasciciel, otoczenie dworku jest pielegnowane, trawa wykoszona :

    jarocin napisał(a) dnia 22.10.2005 o godz. 20:42:
    jest sobota wieczor siedze sobie w hamburgu i czytam wazsza strone milutko przypomniec sobie rodzinne smieci dlaczego tylko jedna fota z krasocina ? pozdrawiam jacka i kilerow

    jarocin napisał(a) dnia 22.10.2005 o godz. 20:52:
    czy ludzie ktorzy tworza ta strone sa z ludyni?chetnie napilbym sie z wami piwka dajcie znac.We wrzesniu 06 zawita do polski pink floyd z wootersem!!!!!

    MaLwInKa:* napisał(a) dnia 23.07.2006 o godz. 16:04:
    Powiem tylko tyle: w Ludyni są świetni ludzie wczoraj przyjechałam do Katowic z tamtąd i tak za nimi tęsknie … ;( a koło tego dworku mam zdjęcia z moimi znajomymi:)Pozdrowienia dla nich!!i nie wiem czy kiedyklwiek do Was wrócę ;( :*:* Buziaczki:*:*

    GLOBUS napisał(a) dnia 07.10.2006 o godz. 23:35:
    ŻYLETA BACHUS DWA BRATANKI I DO BITKI I DO SZKLANKI !!!!!!!!!! KOZłóW ZAWSZE Z LUDYNIą !!!!!!!!!!!

    Webmaster napisał(a) dnia 16.10.2006 o godz. 14:35:
    Ta nowa strona troche jest zrobiona bez ambicji!!! Taką strone może każdy zrobić w joomali!! To nie jest sztuka! I użyć jeszcze standardowego szablonu. Takich szablonów mozna spotkać dziennie przynajmniej około 20 przegladając swobodnie neta.

    padalec napisał(a) dnia 09.11.2006 o godz. 20:04:
    padalec

    Globusik napisał(a) dnia 20.01.2007 o godz. 15:58:
    Pozdrowienia dla ziomków z Ludyni! zapraszamy na naszą stronę!!!!!!!!!!
    Strona WWW autora wpisu: http://zyleta-kozlow.prv.pl

    Wypowiedź Webmastera (jak to o sobie napisał), była wyjątkowo niemiła i nie odpuszcze sobie niewielkiej riposty.

    Webmaster napisał(a) dnia 16.10.2006 o godz. 14:35:
    Ta nowa strona troche jest zrobiona bez ambicji!!! Taką strone może każdy zrobić w joomali!! To nie jest sztuka! I użyć jeszcze standardowego szablonu. Takich szablonów mozna spotkać dziennie przynajmniej około 20 przegladając swobodnie neta.

    TAAAK brawo taką stronkę może zrobić każdy i … nawet mi się udało, ale czy ja wystawiłem tą stronę na konkurs na najlepszą stronę?! ważne że chociaż trochę spełnia swoją funkcje. Sztuka to nie jest … nawet nie sztuka użytkowa. Szablon, a i owszem standardowy, … prowizorki trwają najdłużej. Gdybym zbyt mocno się przejmował wszystkimi brakami to strona o Ludyni nigdy by nie ujrzała światła dziennego.

    Tak więc Panie (samozwańczy) Webmasterze ma Pan całkowitą racje!!! Zgadzam się w 100% ale Ameryki Pan tu nie odkrył bynajmniej. Miałby Pan chociaż trochę odwagi podpisać się chociaż nickiem, bo wspaniałych webmasterów to się ostatnio sporo namnożyło. I śpieszę jeszcze z wyjaśnieniami że webmaster to nie ten kto "przegląda swobodnie neta" i w ogóle to pojęcie jest nieco śmieszne, to tak jak z hakerami/lamerami. No ale nie dyskutujmy o tym, nie wiem jakie jest Pana doświadczenie, ale z dużym prawdopodobieństwem większe od mojego (w tej skali chyba byłbym webjuniorem tym niemniej wpis tego typu dowodzi chyba tylko kompleksów …

    I trochę bardziej poważnie.
    Wykorzystanie joomli było najłatwiejszym i najszybszym sposobem wyeliminowania problemów związanych z pisaniem od podstaw CMSa. Nigdy nie zakładałem że strona będzie niesamowicie wypasiona z super grafiką, animacjami we flashu, strona jest tylko narzędziem do przekazania treści. Choć nie ukrywam że jest brzydka w tym momencie jak nieszczęście, a i treści za wiele nie ma. No cóż jeżeli wygram w toto-lotka i nie będę musiał chodzić do pracy, ani zdawać egzaminów w sesji to strona będzie wyglądała miodzio a póki co prosiłbym o odrobine wyrozumiałości i powstrzymanie się od, nawet zasadnych, ale wyjątkowo negatywnych i  niekonstruktywnych uwag.

     

The forum ‘Forum’ is closed to new topics and replies.